Jesenný look by Lukáš Kimlička - ambasádor značky GOSH Copenhagen

 

Modelka: Frederika Kurtulíková/ Miss GOSH 2019

Make-up: Lukáš Kimlička

Foto: Lukáš Kimlička

Foto postupu: Gabriela Kováčiková

 

 

 

 

 

1. Aplikovali sme na pleť make-up DEXTREME FULL COVERAGE FOUNDATION, ktorý prekrýva a minimalizuje nedokonalosti, kruhy pod očami, pigmentové rozdiely, mimické linky a zanecháva hodvábny matný efekt. 2. Na vytvorenie jesenného LOOKu Lukáš použil mono tiene THE ONE MONO EYE SHADOW. Vnútorný kútik a stred viečka je vyplnený odtieňom 001 Sooting Star, vonkajší kútik 004 Matt Aubergine a záhyb oka je vytieňovaný odtieňom 003 Matt Terracotta. 3. Pre bombastické riasy bola zvolená maskara BOOM BOOMBASTIC VOLUME, ktorá spája perfektnú kefku a farbu pre super objem rias. Farba má bohatú krémovú textúru, ktorá riasy obaľuje do prekvapivého objemu, a pritom ich nezliepa. 4. Lukáš obočie na úvod prečesal a voľný priestor medzi chĺpkami vyplnil pomocou trvácnej farby na obočie BROW HAIR STROKE, ktorá vytvára efekt imitácie chĺpkov a je odolná voči rozmazaniu.
 

5. Ďalším krokom k vytvoreniu jesenného looku je aplikácia lícenky I’M BLUSHING v prírodnom terakotovom odtieni.

  6. Posledným krokom k vytvoreniu jesenného looku je doladenie vhodného rúžu na pery VELVET TOUCH LIPSTICK v odtieni 162 Nude.        

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk