Jesenný vánok

 

Modelka: Laura Luciaková

Make-up: Veronika Huťková

Vlasy: Adam Medveď

Foto: Gabriela Kováčiková

 


 

 

1. Prvým krokom v líčení je príprava pleti pred použitím make-up a to novou podkladovou bázou PRIMER+ PORE & WRINKLE MINIMIZER. Vyhladzuje pleť, viditeľne redukuje mimické linky a rozšírené póry.

 

2. Fantastické celodenné krytie dosiahnete s make-upom FOUNDATION PLUS+, ktorý pôsobí na pleti prirodzene a príjemne. 3. S tekutým korektorom CONCEALER HIGH COVERAGE zamaskujete akékoľvek nedokonalosti pleti od tmavých kruhov pod očami, po akné.   4. Upravené obočie dodá celkovému líčeniu ten správny šmrnc. S ceruzkou si vytvoríte ideálny tvar obočia a priestor medzi chĺpkami vyplníte tieňom. Na to všetko vám postačí len 1 produkt BROW SHAPE & FILL.
  5. Paletka očných tieňov GOSH 9 SHADES vám umožní vytvoriť očný make-up podľa vašej nálady. Trendový odtieň 006 To Rock Down obsahuje 8 matných zemitých odtieňov v kombinácii so zlatým.   6. Pohľad zvýrazníme zreznou očnou linkou SLANTED PRO LINER. S intenzívnou čiernou tekutou linkou so zrezaným aplikátorom je vytvorenie dokonalej línie hračkou.
Linka je ideálna pre vytvorenie rebelantského líčenia, či mačacích očí.
  7. Pred samotým nanesením maskary použijeme na riasy podkladovú bázu na riasy FAKE IT! LASH PRIMER, ktorá kúzelne pokrýva riasy sivou textúrou výživnej a objemovej bázy, pričom dvíha, vypĺňa a oddeľuje riasy pred aplikáciou maskary.   8. Na riasy sme použili maskaru BLOWN AWAY, ktorá poskytuje prirodzenému vzhľadu rias nový rozmer. Dodá riasam predĺžený, objemnejší a tvarovaný vzhľad už po aplikácií pár ťahov maskary. Navyše dodáva riasam objem a hustotu bez zlepenia a umožňuje fantastické a jednotné vrstvenie.
 
  9. Paletkou MIX & MATCH PALETTE zvýraznite lícne kosti ružovými tieňmi a zlatým rozjasňovačom oblasť nad lícnymi kosťami, stred čela, chrbát nosa a nad perou. S hnedými tieňmi vykonturujete pleť.  

10. Pred samotným nanesením rúžu aplikujte na pery podkladovú bázu FIX IT! LIP PRIMER. Následne si kontúrovacou ceruzkou na pery vo farbe rúžu vytvarujte kontúry pier a pery vyplňte matným rúžom KISS ME! MATT LIPS v odtieni 006 Sweet Kiss.

       
               

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk