Večerné plesanie

 

Modelka: Rebecca Laura Richterová

Make-up a vlasy: Veronika Huťková

Foto: Gabriela Kováčiková

Šaty: Vierka Futáková

 

 

 

 

1. Základom dlhotrvácneho make-up je podklad pod make-up PRIMER PLUS+ SKIN ADAPTOR ANTI-POLLUTION, ktorý dokonale splynie s pleťou, prispôsobí jej tón, pleť vyhladzuje, hydratuje, omladzuje a chráni pred nečistotami a voľnými radikálmi.

 

2. Pri slávnostnom líčení sa uprednostňuje make-up s vyššou krycou schopnosťou a korektorom 2v1, ktorým je aj make-up FOUNDATION PLUS+. 3. Na dokonalé kontúrovanie, prekrytie nedokonalostí pleti použite praktickú vysúvaciu korekčnú tyčinku CCC STICK. 4. Dokonalé zvýraznené obočie za pár sekúnd docielite ceruzkou na obočie BROW SHAPE & FILL. Vysúvacou ceruzkou na jednej strane si vytvarujete obočie a druhou stranou kde sa nachádza práškový púder vyplníte. Na modelke bol použitý odtieň 002 Greybrown.
 

 

5. Pred samotným tieňovaní očných tieňov je nevyhnutné použiť podkladovú bázu EYE SHADOW PRIMER, vďaka ktorej sa očné tiene zvýraznia, neusadzujú v linkách a majú dlhotrvácny efekt.
  6. Výber očných tieňov by mal korešpondovať s celkovým outfitom, aj preto bola pre modelku zvolená paletka 9 SHADES, v odtieni 005 To party in London. Paletkou sa vraciame k žiarovým trblietavým odleskom, ktoré sú pre túto jeseň/zimu veľmi aktuálne.   7. Večerný nádych líčenia dopĺňa čierna dlhotrvácna očná linka so sýtou farbou 24H PRO LINER. Je extrémne hladká, vláčna, krémová a má jednotný efekt, ktorý vydrží až do 24 hodín bez usadzovania sa v záhybe pleti, bez opadávania alebo vyblednutia.   8. Na zvýraznenie rias bola použitá MY FAVOURITE MASCARA, ktorá perfektne oddeľuje riasy, pričom každej jednej riase dodáva objem a výraz. Prispôsobivá vrstva zaisťuje skvelú priľnavosť maskary k riasam a zabezpečuje objem spojený so zvýraznením. Maskara sa nerozmazáva a podporí vaše večerné líčenie s dlhotrvácnym efektom.
 
  9. Farbu lícenky volíte vždy k farbe celkového líčenia očí a pier. Práve preto bola zvolená paletka pre zvýraznenie líčok 4v1 STROBE´N GLOW KIT, v odtieni 002 Blush. Paletka je zostavená z odtieňov v ľahkej, krémovej a vláčnej konzistencii, ktorá umožňuje jednoduché nanášanie, roztieranie a vytvorenie harmonických efektov. Jemné púdre majú bohatú farebnosť a s ľahkosťou sa používajú pre vytvorenie bezchybného líčenia.   10. Sofistikovaný ženský vzhľad dotvára sýty odtieň matného rúžu VELVET TOUCH LIPSTICK v odtieni 014 Matt Cranbery. Aby vám rúž vydržal počas celého večera pred nanesením rúžu si orámujte kontúru pier ceruzkou na pery GOSH Velvet Touch Lipliner.   11. Nádych večerného luxusu doplníte rozjasňovačom  STROBE´N GLOW KIT, v odtieni 001 Highlight, ktorý obsahuje nádherný holografický rozjasňovač a tri zlaté bronzery pre zvýrazňovanie čŕt tváre. Modelke bol aplikovaný nad lícne kosti a nad hornú peru.    

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk