Zahaľte sa do zlata

 

Modelka: Katarína Očovanová / Miss GOSH 2018

Make-up: Lukáš Kimlička

Foto: Lukáš Kimlička

Foto postupu: Gabriela Kováčiková

 

Kolekcia jeseň/zima 2018 sa inšpiruje krásou, rovnováhou & polárnou žiarou.

Ako severskú značku nás vždy fascinovala možnosť zachytiť jedinečné žiarivé farby polárnej žiary v kolekcii líčenia, a zvýrazniť tak pravú krásu prírody, siahajúcu od farieb temnej polnočnej oblohy až po hlbokú alchýmiu zemitých odtieňov.

S hrdosťou vám predstavujeme kolekciu líčenia na jeseň/zimu 2018 – elegantnú zmes zemitých farieb a polárnej žiary zachytených v záhadnej atmosfére noci.

 

 

1. Podkladová báza PRIMER+ PORE & WRINKLE MINIMIZER vyhladzuje pleť, viditeľne redukuje mimické linky a rozšírené póry. Vytvára dokonalý podklad pod make-up.

 

2. Vysokokrycím korektorom CONCEALER HIGH COVERAGE zamaskujete akékoľvek nedokonalosti pleti od tmavých kruhov pod očami po akné. Zároveň pleť zanecháva viac zhydratovanú a žiarivejšiu. Pomocou jednotlivých odtieňov si viete urobiť dokonalý konturing tváre. 3. Očný tieň EYE DESIGNER v praktickom aplikačnom pere sa jednoducho nanáša, pričom vyzerá prirodzene. Trblietavý odtieň 01 Stardust bol aplikovaný do vnútornej časti oka v kombinácii s matným odtieňom 05 Volcano. 4. Pre väčšie rozžiarenie očí použite pigment EFFECT POWDER 001 Satin s bohatou koncentráciou trblietok v pieskovo zlatej farbe.
  5. Predĺžený, objemnejší a tvarovaný vzhľad riasam dodá maskara BLOWN AWAY. Jedna časť kefky obsahuje hrebienok, skvelú pomôcku pre zvýraznenie o oddelenie rias.   6. Na dokonalú prípravu aplikácie rúžu slúži podkladová báza na pery FIX IT! LIP PRIMER. Napomáha k vyhladeniu suchých pier, bráni rozpíjaniu rúžu za okraje pier a vytvára ideálny povrch pre aplikáciu akéhokoľvek rúžu či lesku.   7. Vysúvací rúž KISS ME! MATT LIPS porkýva pery bohatou a sýtou matnou farbou s dlhou trvácnosťou.
Lesk so svetielkom a zrkadielkom LUMI LIPS dodáva perám závoj nádhernej žiarivej farby.
  8. Strobing zakončíte paletkou rozjasňovačov CHROMATIC HIGHLIGHT 001 Rainbow z limitovanej edície. Aplikujte ho nad lícne kosti, chrbát nosa, nad vrchnú peru a bradu.
 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk