PRIME´N SET SPRAY NEW

Ochranný a fixačný sprej

Krása začína zvnútra – byť láskavým sám k sebe, k iným, a tiež byť ohľaduplným k svojej pleti. Keď sa dobre cítite, tak aj dobre vyzeráte. Pár nových tipov od GOSH vám pomôže k tomu, aby ste svoju prirodzenú krásu posunuli na novú úroveň.
Bez ohľadu nato, či nosievate len ľahký make-up, alebo chodíte kompletne nalíčené, dôležité je zaistiť, aby make-up zotrval neporušene po celý deň – bez ohľadu na vaše aktivity.
Najľahší spôsob, ako zaistiť, aby váš dokonalý make-up, skvelý rozjasňovač a trendová linka zostali bezchybné po celý deň, je začleniť do svojho režimu starostlivosti fixačný sprej. Náš PRIME’N SET SPRAY nielenže zafixuje make-up, ale zároveň pleť pripraví na všetko, čo ju v daný deň čaká. Jeden dôležitý krok vám zaručí, že budete vyzerať skvele po celý deň. Jednoducho mu nechajte minútku, aby sa plne absorboval a budete pripravené na všetko, čo vám deň prinesie.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY
KYSELINA HYALURÓNOVÁ je molekula, ktorá hydratuje pleť. Jej využitie sa často spája s omladzujúcou terapiou a pleťovými ošetreniami, ktorých cieľom je redukcia vrások a chybičiek krásy.  

CITYGUARD®+ je komplex morského pôvodu. Chráni pleť pred nečistotami z ovzdušia, cigaretovým dymom, výfukovými plynmi a ťažkými kovmi. Bojuje proti oxidačnému stresu, ktorý spôsobuje poškodenie v štruktúre pleti a vedie k predčasnému starnutiu.  

AKTÍVNA ZLOŽKA PROTI ZNEČISTENIU
Bráni preniknutiu vonkajších nečistôt do pleti, neutralizuje voľné radikály a dopĺňa pleti hydratáciu.
GLYARIN poskytuje pleti energiu a ochranu. Je tiež veľmi účinný proti opuchom v okolí očí a vráskam.

APLIKÁCIA
Môže vás lákať len tak si ho nastriekať, ale ak dodržíte nasledovné kroky, úspech dokonalého make-upu bude zaručený! 

  1. krok - skôr, ako si podkladový sprej nastriekate, balenie pretrepte.   
  1. krok - pre najlepšie výsledky je dôležité nastriekať si sprej na tvár rovnomerne. Striekajte zo vzdialenosti 15 cm od tváre, akoby ste sa snažili napísať písmeno X a potom veľké T. Týmto spôsobom pokryjete každý centimeter pleti.   
  1. krok - nezabudnite sprej nechať vstrebať! Počkajte minútku, kým sa pôjdete obliecť, alebo vybehnete z dverí...

   

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk