CHAMELEON PRIMER ANTI-WRINKLE SKIN ADAPTOR  

Prispôsobivá protivrásková podkladová báza

Jedinečná hybridná podkladová báza s postupným uvoľňovaním farby zvýrazňuje tón pleti a prispieva k zdravému jednotnému jasu. Vďaka efektívnej protivráskovej zložke zmierňuje viditeľnosť liniek a vrások, pričom maskuje drobné chybičky krásy na pleti. Po aplikácii je pleť vyhladená, zjednotená a žiarivá.
CHAMELEON PRIMER ANTI-WRINKLE má povzbudzujúcu, ľahkú, jemne tónovanú hydratačnú textúru bez obsahu olejov. Pleť hydratuje, skrášľuje, dodáva jej energiu a celodenným ochranným účinkom bráni predčasnému starnutiu. Výsledkom je bezchybné krytie a jednotná štruktúra pleti. Doprajte si podkladovú bázu, s ktorou bude vaša pleť prirodzená a žiarivá, a tiež plná energie ako po prebudení!

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY
METRIXYL ®3000
podporuje vyhladenie vrások, zlepšuje hustotu a pružnosť. Regeneračným vplyvom tejto zložky dochádza k viditeľnému zlepšeniu kvality pleti – vrásky sa redukujú, pleť je plnšia a pružnejšia. Výrazne zmierňuje vrásky už po mesiaci aplikácie, k spevneniu pleti dochádza približne po dvoch mesiacoch používania. Spomaľuje proces starnutia o 1,8 roka len po mesiaci používania.

MULTIMOIST
Nedostatok vitamínu D je vážnym zdravotným problémom, ktorý sa prejavuje aj na pleti. Vitamín D zohráva kľúčovú úlohu v tom, aby si pleť dokázala viazať vodu. MultiMoist je komplex, ktorý aktivuje tvorbu receptorov vitamínu D, pričom zlepšuje efekt vitamínu D. Má okamžitý aj dlhotrvajúci hydratačný účinok, zvyšuje podiel vody v pleti a vyhladzuje jej povrch.

APLIKÁCIA
Používajte ráno na čistú a hydratovanú pleť. Pri aplikácii je podkladová báza bezfarebná, avšak po nanesení sa premieňa na žiarivú tónovanú vrstvu, ktorá sa prispôsobí každému tónu pleti.

HLAVNÉ VÝHODY:
• má protivráskový efekt, vyhladzuje, hydratuje, omladzuje a chráni pleť
• jeden odtieň sa dokáže prispôsobiť všetkým tónom pleti
• obal tvorí 40% recyklovaných plastov z morí
• vytvára bezchybný vzhľad pleti bez potreby nanesenia make-upu
• ideálna podkladová báza pre ženy od 25 rokov
• certifikované na alergiu
• neparfumované, vegánske zloženie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk