CATCHY EYES DRAMA

Maskara na riasy

Maskara poskytne to, po čom ste vždy túžili. Obsahuje pokrokové ľahké zloženie pre vytvorenie nádherne zvýraznených rias. Kefka oblého tvaru dokáže zachytiť aj tie najmenšie riasy a viditeľne ich predlžuje. Výsledok je dokonalý, pričom táto maskara odolá dažďu, potu i slzám.

Maskara má certifikát nízkeho rizika alergie, vďaka čomu je vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči. Zároveň využíva inovačnú technológiu termálnej citlivosti, čo znamená, že je možné ľahko ju odstrániť. Navyše je jej obal vyrobený z recyklovaných morských plastov.

RECYKLOVANÉ MORSKÉ PLASTY
50% obalu maskarytvoria recyklované morské plasty, na čo je značka GOSH naozaj hrdá. S každým jedným kusom maskaryCatchyEyesDrama sa z mora odstránia dve igelitové tašky. Recyklované plasty sa zbierajú z morí a oceánov, ale aj z riek a pláží. Kvalita recyklovaných plastov je rovnaká, ako pri nových plastoch, pričom recykláciou morských plastov sa redukuje podiel CO2 pri výrobe o 56% v porovnaní so spracovaním nových plastov. Okrem toho spracovanie morských plastov si vyžaduje o 85% menej energie a vylúči sa pri ňom o 75% menej skleníkových plynov. Pri procese recyklácie vznikajú tiež pracovné príležitosti pre nezamestnaných.

CERTIFIKOVANÉ ZLOŽENIE
Maskara CATCHYEYESDRAMAmá certifikát, ktorý ženám s alergiou potvrdzuje, že sa pri jej používaní môžu cítiť bezpečne. Certifikovanie je náročným procesom, pri ktorom musí byť preverená a schválená každá jedna surovina zloženia produktu. Riziko, že by produkty s takýmto certifikátom vyvolali alergiu, je naozaj nízke.

HLAVNÉ VÝHODY:
• farba odolá dažďu, potu aj slzám
• zachytáva a farbí jednotlivé riasy
• má certifikát nízkeho rizika alergie
• obal je vyrobený z recyklovaných morských plastov
• bez parfumácie
• vhodné pre vegánov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk