meno: Dagmar Sedláková
pozícia: profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen
mesto:
Prešov

kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +421 905 119 481
líčenie s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 12 rokov

čo ma na tejto práci baví: Mám v živote to šťastie, že moja práce je mojím koníčkom. Fascinujúce premeny ženy, hľadanie jej mnohých tvárí a možností zmien podľa jej nálady - romantická, elegantná, biznismanka, športová, koketa, wamp... to je pre mňa výzva aj inšpirácia zároveň. Spolupráca s GOSH Copenhagen je úžasná v tom, že ponúka nekonečnú paletu skvelých produktov dekoratívnej, pleťovej, vlasovej aj telovej kozmetiky, kde sa vysoká kvalita snúbi s prekvapivo prijateľnou cenou. 

kde beriem inšpiráciu: Líčenie podľa štylistiky a farebnej typológie sú pre mňa smerodajné. Spolieham sa na svoju fantáziu a dlhoročnú prax. Podnetné sú líčiace súťaže, nové trendy, firemné školenia, módne žurnály a časopisy, prehliadky a samozrejme predstava zákazníčky.

najobľúbenejší výrobok: Bežná prax potvrdzuje, aký dôležitý je očný kontakt medzi ľuďmi a silu ženského pohľadu sme si už mnohé vyskúšali. Ruku na srdce, zvládli by ste to bez kvalitnej riasenky? GOSH BLOWN AWAY MASCARA s unikátnou gumovou kefkou a hrebienkom v jednom dodá riasam predĺžený, objemnejší a tvarovaný vzhľad už po aplikácii pár ťahov bez následného zlepenia. Je výživná a ošetrujúca zároveň, bez parfémov a parabénov, vhodná aj pre citlivé oči.

skúsenosti: Lektorská činnosť, módne prehliadky a súťaže krásy v regióne, spolupráca s STV v rámci Prešova, líčenie známych osobností. Vizážistika je tvorivá práca, ktorá prináša množstvo pozitívnych zážitkov. No tým najväčším je pre mňa nadšenie a úprimná vďaka spokojnej zákazníčky - "aspoň raz krásnej" ženy.

úspechy: líčenie na kastingoch súťaží krásy: MISS Slovensko, Elite Model Look, líčenie módnych prehliadok známych slovenských módnych návrhárov.

foto: Lukáš Kimlička

 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk