meno: Zuzana Remeníková
pozícia: profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen
mesto:
Žiar nad Hronom

kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +421 905 328 982
líčenie s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 10 rokov

čo ma na tejto práci baví: To, že môžem vyzdvihnúť krásu žien, ktoré sú mojim plátnom, pretože niet na svete škaredej ženy, len takej, čo o seba nedbá alebo to jednoducho nevie. Ja som líčila už na základnej škole. Ako 10 ročná som vo svojom "salóne" v pivnici nášho domu "učila" spolužiačky, ako sa nalíčiť. 

kde beriem inšpiráciu: Tú hľadám v mojich klientkach, v ich očiach a srdci. V tom, s čím sa mi zverujú, keď ku mne prídu. Každý človek je individuálna osobnosť, takže aj tie inšpirácie sú veľmi pestré. 

najobľúbenejší výrobok: Rozhodne podkladová báza a fixačný púder GOSH 2v1 PRIME´N SET PRIMER & MATTIFYING SETTING POWDER BANANA, ktorý je skvelý ako podklad, aj ako fixatér. Zároveň sa ním dajú vyhladiť pery a zjemniť vrásky na viečkach. Dokonca mám taký svoj malý grif, že ho dávam na mihalnice. Lepšie na nich drží špirála a vôbec sa nezlepia.

skúsenosti: Medzi tie TOP určite patrí spolupráca s teamom okolo MISS Slovensko, školenie s Lukášom Kimličkom či Hristinou Georgievskou. To sú skúsenosti na celý život. Potom je to aj množstvo módnych prehliadok a foto editoriálov, ktorých som bola súčasťou.

úspechy: Za svoj najväčší úspech určite považujem svoj salón Luxury Glamour Beauty Institut a fakt, že na tento rok už nemám jediný voľný "svadobný" termín na líčenie.

foto: Lukáš Kimlička

 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk