meno: Veronika Majerov
pozícia: profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen
mesto:
Piešťany

kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +421 911 740 224
líčenie s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 5 rokov

čo ma na tejto práci baví: Ukázať ženám aké sú výnimočné a krásne. Podčiarknuť to čo v nich je. Zvyčajne sa vidíme veľmi kriticky a ja ich rada privediem k realite, že tá kráska v zrkadle tu bola aj predtým a stačí tak málo, napríklad vhodný typ make-upu, či jeho správna aplikácia na tvár.

kde beriem inšpiráciu: Zákazníčka sama o sebe, niektoré majú určité požiadavky, niekto mi nechá voľnú ruku. Vtedy sa snažím zvoliť správne líčenie k jej farebnosti, osobnosti alebo záujmu experimentovať. Ale mam rada aj také kreatívne chvíľky, kedy sa môžem naplno vyblázniť. A inšpirácia je všade, treba len otvoriť oči a pozrieť sa naokolo. A samozrejme je tu aj internet, bez toho by to v tejto dobe nešlo, Instagram, Pinterest, YouTube. 

najobľúbenejší výrobok: Pre mňa je to GOSH PRIME´N SET POWDER, ten mi pri líčení rozhodne nemôže chýbať. Krásne zafixuje líčenie a predĺži jeho výdrž. Odskúšané na väčšine mojich neviest.

skúsenosti:

  • líčenie projektov Elite Model Look, Festival Grape, Fashion Kultúr, MISS Slovensko 2017
  • spolupráca s vlasovou kozmetikou Schwarzkopf

foto: Lukáš Kimlička

 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk