meno: Rebecca Laura Richterová
pozícia: profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen
mesto:
Banská Bystrica

kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +421 949 770 739
líčenie s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 2 roky

čo ma na tejto práci baví: Flexibilita, kreativita, komunikácia s klientkami, taktiež som veľmi vďačná za dôveru mojich zákazníčok, ktoré veria v moje zručnosti a rady a vždy sa mi s radosťou zveria do rúk.

kde beriem inšpiráciu: Inšpiráciu beriem hlavne od mojich kolegýň, z internetu a od rôznych známych osobností, ktoré svoje líčenia zdieľajú na sociálnych sieťach.

najobľúbenejší výrobok: Určite je to GOSH LIP OIL, ktorý u mňa v kabelke nikdy nesmie chýbať.

skúsenosti: Skúsenosti s dekoratívnou kozmetikou GOSH Copenhgen mám hlavne vďaka líčiacim akciám, ktorých sa my vizážistky pravidelne zúčastňujeme.

úspechy: Za moje úspechy považujem každú výborne zvládnutú líčiacu akciu, vďaka ktorej sa vždy posuniem o krok vpred. Úspech pre mňa znamená vládnuť svoju prácu čo najlepšie viem a odchádzať s pocitom, že moje klientky boli nie len spokojné, ale tiež si so sebou zobrali nové inšpirácie, ktoré som im mohla ponúknuť.

foto: Gabriela Mendel

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk