meno: Iveta Poláčková
pozícia: profesionálna vizážistka značky GOSH Copenhagen
mesto: Trnava
kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; +421 948 015 680
líčenie s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 5 rokov

čo ma na tejto práci baví: Na tejto práci ma najviac baví robiť ženám radosť, keď zmením ich pohľad na samé seba, na štýl a spôsob líčenia. Ukážem im triky a vychytávky v líčení. Rada rozjasňujem ich tváre. Baví ma hrať sa s farbičkami a vždy sa veľmi teším na novinky.

kde beriem inšpiráciu: Inšpiráciou sú mi hlavne ľudia, či už ženy ktoré líčim, alebo vizážisti ktorých sledujem na sociálnych sieťach.

najobľúbenejší výrobok: Obľúbených výrobkov mám obrovské množstvo najviac však hydratačnú podkladobú bázu GOSH PRIMER +, maskaru na riasy GOSH CATCHY EYES, make-up X-CEPTIONAL WEAR MAKE-UP s dokonalým krytím, kontúrovavaciu a rozjasňovaCiu paletu GOSH MIX & MATCH PALETTE. Keď to zhrniem, tak každý jeden výrobok má pre mňa veľký význam.

skúsenosti: Úspechy, ktoré som so značkou GOSH Copenhgen a predovšetkým vďaka nej dosiahla je jednoznačne líčenie pre najkrajší projekt MISS Slovensko a rôzne významné módne prehliadky ako Fashion LIVE!, Fashion MARŠ a líčenie pre módnu návrharku Lýdiu Eckhardt.

foto: Lukáš Kimlička

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk