MIX & FIX COLOUR DROPS

Farebné kvapky

Extra farebné pigmenty pre bezchybnú pleť. Namixujte si svoj dokonalý odtieň make-upu pre dokonalé kontúry tváre.

MIX & FIX COLOUR DROPS predstavujú rad štyroch rozličných korekčných odtieňov.Výnimočne pigmentované odtiene vám dopomôžu k úprave a doladeniu odtieňa akéhokoľvek tekutého make-upu, alebo pleťového krému. Zároveň pleť hydratujú a chránia, dopĺňajú jej cenné antioxidanty v podobe extraktu čerešňového kvetu a oleja zo slanorožca. 

ODTIENE A POUŽITIE
001 Light Zosvetľuje odtieň make-upu a korektora. Pridajte si pár kvapiek pri aplikácii do svojho make-upu, rozmiešajte a naneste na pleť.

002 Green Neutralizuje začervenania. Naneste si malé množstvo prípravku na začervenané a podráždené miesta, znamienka, jazvičky po akné a iné chybičky krásy. Ak sa váš tón pleti prejavuje celkovým začervenaním, pridajte niekoľko kvapiek do podkladovej bázy a aplikujte pred použitím make-upu.  

003 Purple Neutralizuje žltkasté a šedé miesta, koriguje tmavé škvrny a pigmentové rozdiely. Žltkastý, či sivý nádych pleti zmiernite primiešaním niekoľkých kvapiek prípravku do podkladovej bázy a aplikáciou pod make-up.

004 Dark – Vytvára tmavší odtieň make-upu a korektora. Pridajte si pár kvapiek pri aplikácii do svojho make-upu, rozmiešajte a naneste na pleť.

HLAVNÉ ZLOŽKY:
Čerešňový kvet je symbol jari a nového začiatku. Jeho symbolika je v skvelom súlade s vysokým podielom antioxidantov a upokojujúcich vlastností, ktoré tento kvet má. Olej, ktorý sa z kvetu čerešne derivuje, je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, pôsobí protizápalovo, obnovuje prirodzenú bariéru pleti, zanecháva ju hladkú a pružnú.

Olej zo slanorožca bylinného (tzv. hydrasalinol) sa využíva pre jeho intenzívnu hydratačnú schopnosť. Efektívne zlepšuje podiel hydratácie v pleti a predchádza strate vody z pleti. Pleť udržiava vláčnu a hydratovanú.


 

 

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk